Obec Obruby
ObecObruby

Zvýšení kapacity Mateřské školy

Projekt Zvýšení kapacity Mateřské školy v obci Obruby je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Předmětem projektu je zlepšení dostupnosti předškolního vzdělávání v obci Obruby a okolí. Díky realizaci projektu dojde ke stavebním úpravám MŠ Obruby a navýšení kapacity o 29 dětí. Vzniknou tak moderní prostory pro předškolní vzdělávání odpovídající standardu dnešní doby. Dojde k pořízení moderního vybavení školky a zajištění bezbariérovosti budovy MŠ.

Cíle projektu:

Cílem projektu je zajistit dostatečnou kapacitu předškolního vzdělávání především pro místní obyvatele a uspokojit tak vysokou poptávku po umístění dětí do mateřské školy. Zajistit bezbariérovost a lepší fyzickou dostupnost mateřské školy. Zajistit vyšší možnost příjmu dětí mladších tří let – tato skutečnost umožní rodičům rychlejší zapojení na trh práce po rodičovské dovolené, děti se dříve osamostatní a začlení do kolektivu.

Výsledky projektu:

Výsledkem projektu budou zrekonstruované prostory MŠ a pořízení moderního vnitřního vybavení včetně úprav venkovního prostranství.

Datum vložení: 3. 7. 2021 21:57
Datum poslední aktualizace: 30. 7. 2021 12:21

Povinná publicita

dnes, úterý 23. 7. 2024
déšť 24 °C 17 °C
středa 24. 7. slabý déšť 21/14 °C
čtvrtek 25. 7. skoro jasno 21/13 °C
pátek 26. 7. jasno 23/11 °C

ZÁCHRANNÝ KRUH

Partneři projektů

publicitapublicita

Czechpoint

Czechpoint logo

Pranostika na akt. měsíc

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Když prší o Apolináři, dlouho se z lesů paří.