Obec Obruby
ObecObruby

Zvýšení kapacity Mateřské školy

Projekt Zvýšení kapacity Mateřské školy v obci Obruby je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu:

Předmětem projektu je zlepšení dostupnosti předškolního vzdělávání v obci Obruby a okolí. Díky realizaci projektu dojde ke stavebním úpravám MŠ Obruby a navýšení kapacity o 29 dětí. Vzniknou tak moderní prostory pro předškolní vzdělávání odpovídající standardu dnešní doby. Dojde k pořízení moderního vybavení školky a zajištění bezbariérovosti budovy MŠ.

Cíle projektu:

Cílem projektu je zajistit dostatečnou kapacitu předškolního vzdělávání především pro místní obyvatele a uspokojit tak vysokou poptávku po umístění dětí do mateřské školy. Zajistit bezbariérovost a lepší fyzickou dostupnost mateřské školy. Zajistit vyšší možnost příjmu dětí mladších tří let – tato skutečnost umožní rodičům rychlejší zapojení na trh práce po rodičovské dovolené, děti se dříve osamostatní a začlení do kolektivu.

Výsledky projektu:

Výsledkem projektu budou zrekonstruované prostory MŠ a pořízení moderního vnitřního vybavení včetně úprav venkovního prostranství.

Datum vložení: 3. 7. 2021 21:57
Datum poslední aktualizace: 30. 7. 2021 12:21
Autor:

dnes, sobota 28. 5. 2022
neděle 29. 5. slabý déšť 14/4 °C
pondělí 30. 5. slabý déšť 17/6 °C

ZÁCHRANNÝ KRUH

publicitapublicita

Czechpoint

Czechpoint logo

Až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Co červ v máji nesní, to sud na podzim polkne.